Opis produktu
Niezwykle zmysłowa bielizna pasuje każdej kobiecie. Stringi Libre to nie tylko wyjątkowy model, ale również gwarancja komfortu użytkowania. Majtki zostały uszyte z przyjemnego w dotyku materiału, jakim jest plen. Materiał charakteryzuje się głębokim odcieniem subtelnego różu haftowanego w urocze kropeczki. Przód ozdobiony został dekoracyjną koronką sprowadzaną prosto z Włoch. Piękny, różowo-kremowy kolor koronki tworzy roślinną kompozycję podkreślającą urok i wdzięk właścicielki. Całość uzupełnia trójkątna wstawka z przodu z delikatnej, półprzezroczystej tkaniny. Seksowne majtki posiadają wzmocniony i podszyty bawełną klin, dzięki któremu bielizna gwarantuje maksymalny komfort użytkowania. Tył wykonany został z siateczki haftowanej w groszki. Kształt stringów odważnie podkreśla pośladki.
Koronkowe stringi będą odpowiednie dla Pań stawiających na wysoką jakość bielizny. Jest to propozycja dla kobiet o każdej figurze. Stringi Libre są dostępne w rozmiarach od XS do 4XL. Są idealne dla kobiet zarówno niższych, jak i wyższych. Optycznie wydłużają nogi i pomagają poprawić proporcje całego ciała.
Stringi Libre to doskonały pomysł na wzbogacenie kobiecej garderoby. Będą odpowiednie na eleganckie okazje, jak i do codziennego noszenia. Można je zestawić z seksowną sukienką lub z obcisłymi spodniami. Ze względu na mocne wycięcie nie będą się odznaczać nawet pod obcisłą garderobą. Jest to właściwy wybór dla Pań, które doceniają elegancką bieliznę.
typ: stringi
cechy: delikatna koronka ,okolice pośladków lekko prześwitujące, tył z koronki, klin wzmocniony i podszyty bawełną
wygląd: tył koronkowy, przód z koronką
nazwa: stringi Libre
stringi dostępne w rozmiarach: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL,4XL
skład: 45% poliamid, 25% bawełna, 20% poliester, 10% elastan
Kolor może się lekko różnić od rzeczywistych, w zależności od parametrów monitora.
Dodatkowe informacje
Producent : Sarien Kazimierz Sawicki ul.Antoniuk Fabryczny 13 15-762 Białystok tel.+48-691-388-715 mail:sawren@sawren.comBielizna przeznaczona dla osób dorosłych.
Używać wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.
Zużyty produkt należy we właściwy sposób zutylizować zgodnie z procedurą recyklingu.
Bielizna damska do noszenia na ciele.
Odpowiednie przechowywanie i pielęgnacja wydłużają życie produktu.
Zalecenia dotyczące prania wyszczególnione na metce: prać z podobnymi kolorami.
Zaleca się prać ręcznie lub w woreczku na bieliznę, nie wykręcać.
Użytkować zgodnie ze znakami na wszywce i metce dołączonymi do wyrobu.
Gwarancja 2 lata.
Bielizna produkowana w Polsce.
Metale nie zawierają niklu.


















































