Przerwa urlopowa od 29.07.2024 do 11.08.2024
Wszystkie zamówienia będą wysłane po 11 sierpnia

Poradnik dla niej


Każda kobieta powinna pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy: piękna bielizna noszona pod najbardziej mdłym uniformem czy kostiumem sprawia, że każda z nas staje się femme fatale, kobietą vampem lub po prostu najpiękniejszą kobietą pewną swej urody, kobiecości i siły.


Wybierając modele starajmy się dokładnie oglądać zdjęcia. Powiększenia pokazują jak model się układa, w jaki sposób kształtuje biust, czy majteczki są mocno uciskające itd. Takie szczegóły sprawią, że nie rozczarujemy się zakupioną bielizną.

Pamiętajmy, ze w bieliźnie mamy się czuć pięknie i komfortowo. Każda z nas może być swoją własną brafiterką. Nie musimy zasięgać opinii innych, aby odpowiednio dobrać model biustonosza. Należy pamiętać o kilku zasadach:


  • biustonosz musi być dobrze dopasowany, aby spełniał swoje zadanie,
  • obwód stanika musi być mniejszy niż rzeczywisty wymiar pod biustem (w trakcie użytkowania biustonosz poddaje się, po praniu może się minimalnie rozciągnąć), stąd też lepiej kupić model, z obwodem 5-10 cm mniejszym.


Jak sprawdzić czy obwód nie jest za ciasny lub za luźny? Po założeniu i zapięciu biustonosza proszę między łopatki włożyć 4 palce od małego do wskazującego (prostopadle do pleców), jeśli jesteśmy w stanie to zrobić i czujemy się dobrze, obwód jest dobrze dobrany.


Zbyt mały lub zbyt luźny obwód powoduje nieodpowiednie trzymanie biustu, dyskomfort, a po dłuższym czasie nawet deformację piersi

  • biustonosze typu soft , semi soft, usztywniane, maxi są idealne dla Pań z większym biustem
  • panie, które chciałby powiększyć optycznie piersi powinny wybrać biustonosze typu push up, push up z termicznie kształtowaną miseczką tzw. kopa i modele z dodatkowymi wkładkami np. żelowymi
  • softy z pionowym cięciem to model uniwersalny dla pań z niezbyt ciękżkim biustem, które chcą podkreślić linię dekoltu.
  • do wieczorowych sukni, topów bez ramiączek polecamy biustonosze do zadań specjalnych, w których w zależności od potrzeb można przepiąć ramiączka, dowolnie je zapiąć lub całkowicie odpiąć.


Zapraszamy do zakupów, w razie jakichkolwiek wątpliwosci prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta (mailowo lub telefonicznie).